Politike 5 Shtator 2022, 20:08

Basha i buzëqeshur, Rama muhabet me Ballukun, Vokshi nuk i ndahet Berishës; ja çfarë nuk u pa në Parlament (Foto)

Shkruar nga Pamfleti
Basha i buzëqeshur, Rama muhabet me Ballukun, Vokshi nuk i ndahet

Sot nisi sesioni i ri parlamentar dhe dukej se deputetët mezi e kanë pritur këtë ditë. Të gjithë dukeshin të lumtur sot, ndërsa konkurronin dhe me veshjet. Basha është kthyer nga Holanda dhe ishte në seancë.

Rama nga ana tjetër ka qëndruar kokë më kokë me Belinda Ballukun. Ndërkohë Albana Vokshi nuk i ndahet Sali Berishës.

Politike Kuvendi seance