Politike22 Prill 2019, 11:51

Basha mbledh kryetarët e PD në rrethe, caktohet 11 maji protesta e radhës

Shkruar nga Pamfleti
Basha mbledh kryetarët e PD në rrethe, caktohet 11 maji protesta e

Basha mbledh kryetarët e PD në rrethe, caktohet 11 maji protesta e radhës

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbledhur në selinë e PD Kolegjin  e Kryetarëve, ku është diskutuar për vijiminm e aksionit të opozitës. Mësohet se është vendosur që të protesta e radhës do të mbahet në 11 maj, në orën 18:30.

Nuk dihet se çfarë po përgatit ekzaktësisht PD për këtë protestë, por është bërë e qartë nga demokratët që do të vazhdohet me protesta dhe nuk do të futën në zgjedhje.

Politike Lulzim Basha