Politike 8 Gusht 2018, 19:07

Basha ngre alarmin: Ky është rekordi i ri i bandës së hajdutëve (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Basha ngre alarmin: Ky është rekordi i ri i bandës së

Basha vë alarmin: Ky është rekordi i ri i bandës së hajdutëve (Video)

Kreu i PD-s, Lulzim Basha bën fajtore qeverinë për mbylljen e bizneseve. Në një postim në Twitter, Basha thotë se në vitin 2018 45 biznese mbyllen çdo ditë dhe për këtë sipas tij është përgjegjëse Rilindja.Ndaj ai shkruan se sa më gjatë të qëndrojë kjo qeveri aq më keq do jetë për vendin.

“Ja rekordi i ri i bandës së hajdutëve “Rilindja”: 45 biznese mbyllen çdo ditë në 2018. Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët!”, shkruan Basha duke postuar edhe një video.

Ja rekordi i ri i bandës së hajdutëve “Rilindja”: 45 biznese mbyllen çdo ditë në 2018. Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët! pic.twitter.com/j9nV36ong2

— Lulzim Basha (@lulzimbasha_al) August 8, 2018

Politike Basha vë alarmin: Ky është rekordi i ri i bandës së hajdutëve (Video)