Aktualitet 4 Qershor 2019, 10:47

Basha uron Bajramin: Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjen tuaj

Shkruar nga Pamfleti
Basha uron Bajramin: Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjen tuaj

Basha uron Bajramin: Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjen tuaj

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron besimtarët myslimanë në ditën e Filter Bajramit. Në një postim në ‘Facebook’, Basha shkruan se uron besimtarët myslimanë në muajin e shenjtë të Ramazanit.

“Të nderuar besimtarë e veçanërisht ju që keni agjëruar në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju uroj nga zemra Gëzuar Fiter Bajramin!
Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja, sjelltë mbarësi për ju e familjet tuaja dhe e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë!”-shkruan Basha.

Aktualitet Basha uron Bajramin: Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjen tuaj