Sport26 Mars 2018, 16:19

Bëhen publike formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Norvegjisë

Shkruar nga Pamfleti

Bëhen publike formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Norvegjisë

Do të luhet në “Elbasan Arena” takimi miqësor mes Shqipërisë dhe Norvegjisë. Të dy teknikët kanë bërë publikë formacion zyrtar që do të hedhin në fushën e lojës.

komb-3


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Formacionet

Shqipëria: Strakosha, Mavraj, Ajeti, Hysaj, Aliji, Xhaka, Qaka, Ramadani, Roshi, Grezda, Sadiku

Norvegjia: Noland, Svensson, Nordtveit, Ajer, Melind, Odegaard, Henriksen, Joanseen, Mohamed Elyuonusi, Tarik Elyuonusi, Johnsen

Sport Bëhen publike formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Norvegjisë