Showbiz 7 Qershor 2019, 03:59

Bes Kallaku së shpejti vjen me një projekt të ri, ja për çfarë bëhet fjalë

Shkruar nga Pamfleti
Bes Kallaku së shpejti vjen me një projekt të ri, ja për

"Nuk u bëmë njerëz as në ditë të tilla": Bes Kallaku revoltohet nga zhvatësit e pangopur

Ndërkohë që Erion Isai po merret me fushatën elektorale pasi kandidon për kryetar Bashkie në qytetin e Kolonjës , Olsi Bylyku dhe Bes Kallaku i janë futur punës për një projekt shumë të rëndësishëm.

Cunat që shpesh i referohen njëri-tjetrit edhe me  “vëlla” pozuar në një foto sot bashkë me kryeredaktoren e “BE Coffee”, ndërkohë që vëmendjen e tërhiqte edhe logo-ja prapa tyre “Loku Film”.

Në foton e publikuar Olsi nuk jep asnjë detaj por, burime për “News31.al” tregojnë se “Loku Film” është kompania e Bes Kallakut i cili sikurse raporton portali do të realizojë edhe një film, ku sigurisht Besi do të jetë protagonist.

Filmi mendohet të jetë i zhanrit komedi, ndërkohë që pjesë e tij do jetë patjetër edhe Olsi.

?…

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

Showbiz Bes Kallaku olsi bylyku projekt i ri