Showbiz29 Prill 2019, 15:39

“Bisha” antiplumb me çmim 2 mln $, një parajsë e vërtetë brenda

Shkruar nga Pamfleti

King Karlmann, është SUV-i më i shtrenjtë dhe luksoz me një çmim fillestar prej $ 2 milion.

“Bisha” është një makinë luksoze por edhe nga brenda është një “parajsë” e vërtetë. Supermakina është një nga makinat më të shtrenjta në botë dhe më luksozet në treg.

Me një peshë prej 5.8 ton super ‘bisha’, anti-plumb është e pamundur që të injorohet. Brenda makinës gjendet një televizor 40 inç, Playstation 4 dhe laptopë të integruar.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Kuriozitete antiplumb Makina