Showbiz19 Shtator 2018, 15:11

‘Burrë e grua mish e thua’, moderatorja e njohur ‘konkurron’ burrin për muskuj

Shkruar nga Pamfleti

'Burrë e grua mish e thua', moderatorja e njohur 'konkurron' burrin për muskuj

Duhet të pranojmë se Aulona Musta di gjithmonë si të bëhet temë diskutimi në rrjetet sociale. Moderatorja është një nga personazhet publikë më aktivë në botën e rrjeteve sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet së bashku me bashkëshortin. Me muskuj dukej se i është ofruar goxha bashkëshortit ndonëse ka nevojë për punë.

‘Nga krahet i jam afruar goxha, vetem keto kembet po me lodhin, s’po i bej dot si te atij ?????? Burre e grua mish e thua, ose burre e grua, muskul e definim” ka shkruar Aulona.

Ndryshe, Aulona ka forma goxha të mira trupore dhe punon shumë për to.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz Aulona Musta Foto