Politike27 Qershor 2018, 14:22

Çfarë nuk u vu re gjatë konferencës për shtyp të Lulzim Bashës (Fotot)

Shkruar nga Pamfleti
Çfarë nuk u vu re gjatë konferencës për shtyp të

Çfarë nuk u vu re gjatë konferencës për shtyp të Lulzim Bashës (Fotot)

Vendimin e Bashkimit Europian për të mos hapur negociatat, Lulzim Basha e interpretoi si dështim të qeverisë ‘’Rama’’. Por ajo që nuk u vu re gjatë konferencës për shtyp të kryetarit të Partisë Demokratike ishte fakti se ai u shfaq nën mimikën, tonin  dhe fjalët e një njeriu të pikëlluar.

Duke ia hedhur të gjithë fajin Edi Ramës, Lulzim Basha preferoi të shmnag vërejtjet e ndërkombëtarëve dhe të mos i komentojë ato , ku foli edhe për mungesën e bashkëpunimit nga forcat opozitare.

Këto janë disa nga fotot ku shfaqet mimika e Lulzim Bashës gjatë konferencës për shtyp ditën e sotme. 

 

 

 

 

 

 

Politike kreu i PD Lulzim Basha