Aktualitet 8 Gusht 2018, 20:31

Çifti bën seks në mes të parkut ku ka edhe fëmijë, burri çohet dhe ua “tregon qejfin”!

Shkruar nga Pamfleti

Një skene e turpshme ne nje park te Anglise ka irrituar keq babain e nje femije i cili ka shkuar dhe ka gjuajtur burrin qe po bente seks me nje femer ne mes te parkut, ne sy te shume femijeve qe ishin aty te shoqeruar edhe nga prinderit.

Në foto qe ka publikuar Daily Mail, shihet se si ky burrë shkon tek çifti dhe godet ate që të ndalonte.

Ky veprim erdhi pasi prinderit kishin telefonuar policinë të paktën pesë herë, por kjo e fundit nuk po mberrinte.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Histori