Aktualitet31 Tetor 2018, 09:04

Çifti i papërmbajtshëm, kapen duke e bërë në publik, ja pamjet

Shkruar nga Pamfleti
Çifti i papërmbajtshëm, kapen duke e bërë në

Çifti i papërmbajtshëm, kapen duke e bërë në publik, ja pamjet

Një çift në Rusi nuk i është përmbajtur pasionit dhe janë shfrenuar duke kryer marrëdhënie në publik. Video e mëposhtme na vjen nga qyteti rus, Krasnoyarsk, ku një mashkull dhe një femër kanë dalë nga makina gjatë natës për të kryer marrëdhënie.

Ata janë filmuar nga një kalimtar i rastësishëm, por djali që bën dashuri me vajzën i ka treguar gishtin e mesit. Siç edhe shihet në video vajza shihet e zhveshur, ndërsa djali ka ulur tutat dhe kryejnë marrëdhënie seksuale pa e vrarë mendjen.

 

 

Uncategorized publik Video