Showbiz16 Tetor 2018, 09:09

‘Çmenden’ britanikët, fillojnë bastet për emrin e mundshëm të fëmijës së princ Harry-t

Shkruar nga Pamfleti

'Çmenden' britanikët, fillojnë bastet për emrin e mundshëm të fëmijës së princ Harry-t

Lajmi që Meghan Markle është shtatzënë bëri xhiron e rrjetit brenda pak minutave ! Fill pas postimit të fotografisë në Instagramin e Pallatit Mbretëror, ne mediat britanike e jo vetëm duket se Markle u shndërrua në kryefjalën e tabloideve e portaleve. 

Image result for meghan dhe harry


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Siç pritej të ndodhte në kësi ngjarjesh të shumëpritura, edhe në rastet pararendëse të fëmijëve të Kate Middleton, kompanitë më të mëdha të basteve kanë nisur të luajnë me shifra marramendëse në lidhje me emrat e mundshëm që mund të zgjedhin për fëmijën e tyre të parë Dukesha dhe Duka e Sussex.

Image result for meghan dhe harry

Dhe mundësitë janë këto:

Emra për vajza: Alis, Viktoria, Mari, Isabela, Eleonor, Augusta, Rashel, Diana

Emra për djem:Aleksandër, Artur, Filip, Albert, Nikola, Alfred, Xhejms, Tomas

Image result for meghan dhe harry

Showbiz Baste femijë Meghan Markle