Politike 1 Maj 2018, 10:58

”Çorape të kuqe, pantallona treçerekëshe dhe xhaketë ushtarake”, veshja që zgjodhi Rama në Panairin e Punës.

Shkruar nga Pamfleti
”Çorape të kuqe, pantallona treçerekëshe dhe

''Çorape të kuqe, pantallona treçerekëshe dhe xhaketë ushtarake'', veshja që zgjodhi Rama në Panairin e Punës. Deputetët që e shoqëronin (Fotot)

Kryeministri Edi Rama vizitoi ditën e sotme Panairin Kombëtar të Punësimit ku disa biznese kanë pasqyruar ofertat e tyre.

Ajo që ra në sy ishte veshja e shefit të qeverisë, ku binin në sy çorapet e kuqe, pantallonat treçerekëshe dhe xhaketat ushtarake.

Ai shoqërohej nga kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ministri i Financave Arben Ahmetaj si dhe kryetarja e PS Tiranë Blerina Gjylameti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Politike Edi Rama panairi i punës