Bota 2 Maj 2019, 12:05

Çuna, kë do të zgjidhnit? Kim Kardashian tregon format bombastike në makinën e saj luksoze

Shkruar nga Pamfleti

Çuna, kë do të zgjidhnit? Kim Kardashian tregon format bombastike në makinën e saj luksoze

Kim Kardashian i ka vënë  flakën rrjetit me fotot e fundit.

E veshur me motive ku dominonin ngjyrat e tokës, ylli i “Keeping up with Kardashian” ka nxjerrë në pah format shumë të lakmuara. Të pasmet bombastike dhe beli i hollë janë ato çfarë bien më shumë në sy në këto foto. Kim-i kësaj here shfaqet në një prej makinave të saj, super luksoze. Ajo së bashku me të motrat tashmë zotërojnë pasuri marramendëse dhe jetën luksoze nuk hezitojnë ta bëjnë publike. Një pyetje kishim ne!

Kë do të zgjidhinit, Kim-in apo makinën e saj?


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Bota Format Kim Kardadshian Makina