Showbiz26 Shkurt 2019, 13:17

Dalin foto të Ilda Bejlerit kur ka qenë në fillimet e karrierës së saj, shihni ndryshimin drastik që ka pësuar

Shkruar nga Pamfleti

Dalin foto të Ilda Bejlerit kur ka qenë në fillimet e karrierës së saj, shihni ndryshimin drastik që ka pësuar

Ilda Bejeri është një ndër gazetaret sportive më të njohura e të dashura për publikun shqiptar, e cila na ka shoqëruar prej kohësh në ekran dhe është konsideruar nga publiku si një ndër femrat më të bukura të televizionit.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Mirëpo, me siguri nuk e kujtoni si dukej Ilda në fillimet e karrierës së saj. Ishte gazetari Olti Curri ai që ka publikuar në Instastoryn e tij një pjesë të një videoje të Ildës dhe Elona Duros, gjatë një xhirimi me personazhin “Gishto”.

“Para 17 vjetësh, para se të hapej Folie Marine, gocat Elona Duro dhe Ilda Bejleri mësonin notin në pishinë. Vetëm “Gishti” nuk mësoi notin, po s’ka gjë se mësoi cigaren.”- shkruan Olti me humor në postimin ku Ilda pothuajse nuk njihet kur shfaqet duke u larë në pishinë, ndërsa më pas i bashkohet Elonës dhe të tjerëve.

 

 

 

 

 

 

 

Showbiz Ilda Bejleri ndryshim drastik olti curri