Aktualitet 6 Maj 2019, 12:18

Dalin fotot/ Kjo është ushtarakja 27-vjeçare, që humbi tragjikisht jetën gjatë çmontimit të minës

Shkruar nga Pamfleti

Dalin fotot/ Kjo është ushtarakja 27-vjeçare, që humbi tragjikisht jetën gjatë çmontimit të minës

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja tragjike, e ndodhur sot në Letoni, ku nga shpërthimi i një mine humbi jetën ushtarakja 27-vjeçare, Zarife Hasanaj, dhe u plagosën dy efektivë të tjerë, major Klodian Tanushi dhe rreshter Julian Kapaj.

“Pamfleti” sjell fotot e efektives 27-vjeçare, e cila mbeti tragjikisht e vdekur, teksa po çmontonte minën, gjatë misionit në Letoni.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet vdes efektivja e FA zarife hasanaj