Aktualitet 1 Prill 2018, 17:52

Dalin pamjet e kontrolleve të policisë në Kukës në mes të natës pas protestës

Shkruar nga Pamfleti

Dalin pamjet e kontrolleve të policisë në Kukës në mes të natës pas protestës

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar video të kamerave të sigurisë nga një lokal në Kukës, ku duken efektivët e policisë duke ushtruar kontrolle në orën 03:00 të mëngjesit.

Statusi i plotë: 

Ja bastisjet banditeske te Narkopolicise ne lokalet e Kukesit!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor ja nje fakt se ç’far ka ndodhur dje ne ore 3 te mengjesit ne Kukës,te njejten gje kan bere edhe ne familjet kuksjane.”

Video:

codramol
smile

Aktualitet Dalin pamjet e kontrolleve të policisë në Kukës në mes të natës pas protestës