Showbiz 2 Shkurt 2023, 11:51

‘Dasma’ mes Luizit dhe Kiarës, këngëtari i vendosur: Nëse vjen i ati i saj, do e takoj

Shkruar nga Pamfleti
‘Dasma’ mes Luizit dhe Kiarës, këngëtari i vendosur:

‘Dasma’ mes Luizit dhe Kiarës, këngëtari i vendosur: Nëse vjen i at ii saj, do e takoj

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito zyrtarizuar lidhjen e tyre me një puthje gjatë një loje të organizuar në shtëpinë e BBV.

Ata duhet të organizonin një dasmë dhe çifti i përzgjedhur ishte Luizi e Kiara. Ndërkohë banorët e tjerë do të luanin rolin e familjarëve të tyre.

Pas shkëmbimit të “betimeve”, këngëtari dhe moderatorja u puthën. Por Luiz Ejlli ka edhe një kërkesë të fundit pas “martesës” me Kiarën, që në shtëpinë e BBV të vijë një nga familjarët e saj.

“Kam bërë kërkesën e fundit, vëllai, babai ose mami i Kiarës të vijë këtu t’i takoj. Jo për vete, por për Kiarën. Nëse vjen i ati,  do ta takoj”, tha ai.

Reality Show #babai i Kiares luiz ejlli