Showbiz20 Shkurt 2019, 13:38

Definitive! I japin fund fejesës çifti i famshëm i show biz-it

Shkruar nga Pamfleti

Definitive! I japin fund fejesës çifti i famshëm i show biz-it

Ylli i filmit “A star is born” Lady Gaga është ndarë nga i fejuari i saj Christian Carino.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Dyshja nuk ishin parë prej kohësh së bashku dhe në ndarjen e çmimeve “Grammy”, Gaga u shfaq e vetme, nuk e falenderoi partnerin gjatë fjalimit si dhe në gishtin e saj mungonte unaza prej diamanti, që ia kishte dhuruar Carino.

 


Zëdhënësja e këngëtares e ka konfirmuar lajmin e ndarjes për “Associated Press”. Gaga dhe Carino filluan të dilnin që në shkurt të 2017-ës dhe në tetor të vitit 2018 shpallën fejesën.

Showbiz Christian Carino fund Lady Gaga