Aktualitet14 Nëntor 2018, 15:51

Del fotoja, kush është kushëriri i biznesmenit të vrarë Ferracaku që u ekzekutua sot në Shkodër, baba i katër fëmijëv

Shkruar nga Pamfleti

Del fotoja, kush është kushëriri i biznesmenit të vrarë Ferracaku që u ekzekutua sot në Shkodër, baba i katër fëmijëve

Është zbuluar fytyra e personit që u ekzekutua me plumb në kokë paraditen e kësaj të mërkure në markatën e “rusit” në Shkodër.

Fotoja e mëposhtme është e Fatos Ferracakut, i ekzekutuar në mes të ditës në Shkodër nga dy persona të maskuar të cilët udhëtonin me një motor. 8 plumba janë qëlluar në drejtim Ferracakut i cili ka ndërruar jetën gjatë udhëtimit për në spital. Bashkë me të ishte dhe një mik i tij, shtetasi Fatos Mehaj, i cili ka mbetur i plagosur.

Atentatorët janë larguar të pashqetësuar me motor dhe disa minuta më vonë, policia ka gjetur një mjet motorik të djegur në zonën e lagjes “Guerrile” të Shkodrës.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet fatos ferracaku vrasja ne shkoder