Showbiz 8 Shkurt 2022, 19:28

Dënimi i Saimir Tahirit “mbërrin” në Big Brother, Monika Lubonja: Historia e krisjeve dhe gjyqi, 99% e vërtetë!

Shkruar nga Pamfleti
Dënimi i Saimir Tahirit “mbërrin” në Big Brother,

Dënimi i Saimir Tahirit "mbërrin" në Big Brother, Monika Lubonja: Historia e krisjeve dhe gjyqi, 99% e vërtetë!

Dënimi i ish-ministrit të brendshëm Saimir Tahiri është kthyer në temë diskutimi mes banorëve të Big Brother Vip.

Banorët duhet të dallonin tituj lajmesh për të ndarë nëse ato janë lajme të rreme apo reale. Aktorja e njohur Monika Lubonja tha se kjo është e vërtetë pasi dihej se historia mund të përfundonte kështu.

Pjesë nga diskutimi:

Arjola Demiri: Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri shpallet fajtor dhe dënohet me tre vite dhe katër muaj burg.

Monika Lubonja: Kjo mund të jetë e vërtetë. Gjithë historia e tij e gjërave, krisjeve është e vërtetë dhe i kanë dhënë.

Einxhel Shkira: Ka qenë në gjyq gjëja gjithë këto vite.

Monika Lubonja: Ka qenë në gjyq dhe për të mos diskutuar gjëra, për mua është 99% e vërtetë

Einxhel Shkira: Edhe për mua se nuk do e kishin sajuar me detaje 3 vite e 4 muaj burg.

Showbiz Big Brother Vip