Politike27 Qershor 2018, 19:37

Deputeti i PD-së sulmon Ramën: Koha jote mbaroi!

Shkruar nga Pamfleti
Deputeti i PD-së sulmon Ramën: Koha jote mbaroi!

Deputeti i PD-së sulmon Ramën: Koha jote mbaroi!

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar pas deklaratës publike të kryeministrit Edi Rama për vendimin e Luksemburgut për shtyrjen e negociatave për Shqipërinë me një vit.

Përmes një statusi në “Facebook” Paloka theksoi se koha e Ramës tashmë ka mbaruar, ndërsa pohoi se ai është dështimi më i madh i Shqipërisë në këto 28 vite.

Statusi i plotë:


Koha e Edi Rames ka mbaruar!
Ai eshte deshtimi me i madh i Shqiperise ne keto 28 vjet.

Ka thyer çdo rekord negativ te paraardhesve socialiste, duke stopuar per 5 vjet integrimin e Shqiperise.
Edi Rama nuk mund dhe nuk do ta kete shansin qe te zvarrise shqiptaret edhe nje vit tjeter per te marre nje refuzim tjeter. Shqiptaret nuk kane me kohe per te humbur!

Koha e Edi Rames ka mbaruar!

Politike