Anti-Mafia 1 Dhjetor 2018, 14:20

“Di dhe ky nga këto!!” Histori erotike edhe në kabinetin e ministrit të Bujqësisë

Shkruar nga Pamfleti

"Di dhe ky nga këto!!" Histori erotike edhe në kabinetin e ministrit të Bujqësisë

Lolita është një nga faqet shqiptare me numrin më të madh të ndjekësve në Instagram dhe më e famshmja në Shqipëri për sarkazmën shumë të goditur që përdor. Herë pas here ajo vë nën shënjestrën e saj personazhe të famshëm kryesisht ato të politikës. 

Herë të vërteta, herë të ekazgjeruara “pak”, ajo ia del mbanë të tërheqë vëmendjen dhe bën bujë të madhe mediatike. Ironia që përdor duhet thënë është pikante.

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Kësaj radhe “taksirati” ishte i ministrit të Bujqësisë Niko Peleshit. Ka plot raste kur “Lolita” vazhdimisht e përmend nëpër statuse nga më të ndryshmet Nikon, por këtë herë, të themi të drejtën, goditja ishte therëse pasi akuzon ministrin e Ramës për ngacmim seksual.

A është ironi apo e vërtetë? Po siç thotë dhe ajo fjala e urtë e popullit: “Ku ka zë nuk është pa gjë”!

Më poshtë po ju tregojmë dhe disa nga postimet e saj më thumbuese:

 

 

Ore, po kjo “Lolita” çfarë ka me Nikon?!

Dosja Roze