Showbiz23 Dhjetor 2018, 09:40

‘Dikur nuk këndoja se burri kishte shumë lekë’, këngëtarja tregon si e mori veten pas ndarjes

Shkruar nga Pamfleti
‘Dikur nuk këndoja se burri kishte shumë lekë’,

Albërie Hadërgjonaj e cila si gjithmonë me natyrën e saj të sinqertë dhe humorin që e ka karakterizon, i ka shkrirë të gjithë se qeshuri me deklaratat. E ftura tek Xing me Ermalin ajo ka treguar disa detaje nga jeta e saj private në kohën që ishte e martuar.

Teksa artistët po qanin hallet mbi faktin që Vitin e Ri nuk e festojnë dot kurrë me familjen pasi atë natë ndodhen në koncerte dhe mbrëmje muzikore, Albërie u shpreh se edhe asaj i ndodh e njëjta gjë dhe muzikën i është dashur ta fillojë pas ndarjes nga bashkëshorti.

“Unë dikur nuk këndoja se kishte burri shumë lekë. S’kam shumë që e kam filluar, 7, 8 vjet. S’kisha ça të bëja dhe thashë me vete Albërie futja se ike për lesh, u pre rubineti”, tha Albërie.

Showbiz Albërie Hadërgjonaj këngëtare