Showbiz19 Tetor 2018, 19:01

Do e keni zili ‘Chichariton’, kjo është e dashura e tij e re!

Shkruar nga Pamfleti
Do e keni zili ‘Chichariton’, kjo është e dashura e tij e

Pas ndarjes nga aktorja spanjolle, Andrea Duro, Javier Hernández, ose siç njihet ndryshe ‘Chicharito’ është komentuar gjatë për lidhjet e tij me shumë vajza; disa prej tyre kanë rezultuar se kanë qenë thjesht thashetheme…

Pas shumë komentesh dhe lajmeve të pafundme në mediat rozë, meksikani ka bërë një hap përpara duke prezantuar të dashurën e re. Ajo është Sarah Kohan, një modele nga Australia. Bukuroshja është një “influencer” në rrjetet sociale dhe studion për drejtësi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. 22-vjeçarja ka konfirmuar lidhjen me futbollistin nëpëmjet disa fotove në Instagram, teksa shfaqen shumë të lumtur krahë njëri-tjetrit.

Duhet thënë që ‘Chicharito’ ka shumë shije…kjo duket edhe nga vajzat që zgjedhë të ketë përkrahë…

 

 

@loungeunderwear mornings!!! Praying for this rainy weather to stop here in Tonga it’s been bucketing down for the past 24 hours… please come sunshine!! #femalefamily ? @tajnihal

A post shared by SARAH KOHAN ???? (@moonstrucktraveller) on

Showbiz Chicharito E dashura