Showbiz23 Tetor 2018, 12:59

‘Do të doja shumë, por nuk ma ka ofruar njeri’, reagon moderatorja e njohur pas thashethemeve

Shkruar nga Pamfleti

'Do të doja shumë por nuk ma ka ofruar njeri', reagon moderatorja e njohur pas thashethemeve

Prezantuesja e emisionit të mëngjesit në ‘Wake up’ në Top Channel , Ori Nebiaj ka reaguar për herë të parë pasi u përfol në media si një nga pretendente kryesore për të prezantuar ‘Big Brother Albanian’ për këtë sezon.

Image result for ori nebijaj


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Në një prononcim për revistën Anabel, Ori e ka mohuar këtë fakt dhe se deri tani nuk e ka marrë një propozim të tillë.

Image result for ori nebijaj

“Nuk është aspak e vërtetë. Deri më tani nuk kam patur asnjë bisedë në lidhje me “Big Brother Vip” nga drejtuesit e Top Channel. Do të ishte një super sfidë dhe eksperiencë shumë e mirë, por s’kam asnjë propozim deri tani,” u shpreh Ori.

Image result for ori nebijaj

Showbiz moderatore ori nebijaj