Bota 2 Maj 2019, 14:28

Dukesha e Sussex-it do të bëjë një lindje private?! Gjithçka do t’i përmbahet protokollit

Shkruar nga Pamfleti

Dukesha e Sussex-it do të bëjë një lindje private?! Gjithçka do t'i përmbahet protokollit

Në pak ditë pritet që Dukesha Meghan Markle sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Sipas mediave të huaja pak kohë më parë u bë e ditur se Meghan dhe Harry preferojnë që lindja e fëmijës së tyre të jetë private, duke mos ndjekur traditat siç ka bërë çifti tjetër mbretëror Princ William dhe Kate Middleton.

 

 

Gjithashtu Harry dhe Meghan do të realizojnë edhe setin fotografik bashkë me fëmijën e tyre në kështjellën Windsor. Ndonëse këto kanë qenë kërkesa të Dukeshës Meghan, Pallati Mbretëror ka vendosur që këtë herë nuk do të thyhet protokolli dhe do të vijohet sipas traditës.

Bota lindja Meghan Merkle Protokolli