Showbiz17 Nëntor 2018, 09:51

Dy këngëtaret shqiptare shokojnë publikun, puthen në buzë në mes të emisionit (Video)

Shkruar nga Pamfleti

Dy këngëtaret shqiptare shokojnë publikun, puthen në buzë në mes të emsionit (Video)

Të ftuara së fundmi në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës, mes personazheve të tjerë do të jenë dhe dy këngëtaret e njohura Evi Reçi dhe Loreta Kaçka, të cilat me lojërat në studio kanë argëtuar publikun.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Mirëpo, në videon promo të emisionit të publikuar nga Luana Vjollca, dy këngëtaret shfaqen shumë pranë njëra-tjetrës dhe papritur puthen në buzë. Veprimi i tyre ka marrë menjëherë vëmendjen e ndjekësve.

 

 

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Publiku në studio befasohet nga puthja e dy vajzave ndërsa Luana paralajmëron ndjekësit se kjo puntatë është ndër të preferuarat e saj, me siguri për shkak të ngjarjeve të papritura siç ishte puthja e dy këngëtareve.

Showbiz evi reçi loreta kaçka