Bota13 Tetor 2018, 19:21

E çmendur për një selfie, 27- vjeçaria humb jetën (Video)

Shkruar nga Pamfleti
E çmendur për një selfie, 27- vjeçaria humb jetën

E çmendur për një selfie, 27- vjeçaria humb jetën (Video)

Ky është momenti tronditës kur një vajzë bie nga ballkoni i katit të 27-të dhe gjen vdekjen, teksa humbet ekuilibrin në përpjekje për të bërë një selfie.

Vajza 27-vjeçare, e quajtur Sandra Manuela Da Costa Macedo, ishte sipër kangjellës së ballkonit, ajo u përkul pak derisa humbi komplet ekuilibrin.

Pamjet nga videoja tregojnë se ajo kishte ende në dorë shkopin e selfieve kur po binte poshtë.

Një qytetar që ka filmuar videon bërtiti:

Ajo është çmendur! Shikoni atje, atje, e sheh po bie!”

Bota 27- vjeçaria humb jetën (Video) E çmendur për një selfie