Sport 1 Gusht 2019, 14:28

E kryer: “Ninxha” Nainggolan gjen ekip të ri, shkon te rivalët e Interit

Shkruar nga Pamfleti
E kryer: “Ninxha” Nainggolan gjen ekip të ri, shkon te

Naingolan megjithëse ishte një nga më të mirët e Interit të sezonit të kaluar, i është komunikuar se nuk ka vend në formacion sezonin e ardhshëm dhe duhet të largohet. Belgu të paktën për një vit nuk mund të largohet nga Italia sepse gruaja e tij ka nisur seancat e kimioterapisë pas diagnostifikimit me kancer.

Sport Fiorentina Inter