Showbiz 4 Prill 2019, 18:53

E mohuan për një kohë të gjatë, Albi Nako dhe Alba Hoxha zyrtarizojnë lidhjen

Shkruar nga Pamfleti

E mohuan për një kohë të gjatë, Albi Nako dhe Alba Hoxha zyrtarizojnë lidhjen

Lidhja e Albi Nakos me balerinën dhe prezantuesen, Alba Hoxha vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe çifti shpeshherë janë fotografuar bashkë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Megjithatë sa herë janë pyetur në intervista, të dy e kanë mohuar që mes tyre të ketë më shumë sesa bashkëpunim pune. Pak kohë më parë Albi u zhvendos në Itali, lajm të cilin e bëri të ditur vetë Albi duke publikuar një foto në ambientet e “Rai”-t e të gjithë i uronin suksese.

Pavarësisht jetesës së re në Milano, Albi vazhdon të mbajë lidhje në distancë me Albën. Burime pranë çiftit tregojnë se ata e kanë e kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre edhe pse ende nuk duan ta bëjnë publike për mediat.

Showbiz Alba Hoxha albi nako fejesë