Showbiz 2 Shkurt 2023, 12:32

‘E ndjeva me shpirt’, Kiara Tito bisedon në shtrat me Luiz Ejllin për puthjen e ‘dasmës’

Shkruar nga Pamfleti
‘E ndjeva me shpirt’, Kiara Tito bisedon në shtrat me Luiz

‘E ndjeva me shpirt’, Kiara Tito bisedon në shtrat me Luiz Ejllin për puthjen e ‘dasmës’

Kiara Tito mbrëmjen e djeshme vendosi që të bënte një hap mjaft të rëndësishëm në raportin e saj me Luiz Ejllin. Gjatë dasmës që u zhvillua në kuadër të lojës, moderatorja i dhuroi këngëtarit puthjen që ai me zor e priste.

Por a është penduar që e bëri një veprim të tillë? Këtë pyetje ia ka bërë Luizi teksa ishte i shtrirë në krevatin e saj.

E gjeni dot se si u përgjigj Kiara? Ajo tha menjëherë “jo”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A je penduar?

Kiara: Jo

Luizi: E kam prej njimend

Kiara: Jo

Luizi: Fare?

Kiara: Fare

Luizi: E kam prej njimend për Zotin…

Kiara: Edhe sikur nesër të mbarojë kjo gjë, për aq kohë sa unë e ndjeva dhe e bëra se e ndjeva vërtet, nuk pendohem asnjëherë. U ndjeva me të vërtetë shumë mirë. E ndjeva me shpirt, jo kot, momentale.

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Reality Show #puthje e ndjere Kiara