Showbiz16 Tetor 2018, 10:03

E paditi se ka kryer marrëdhënie seksuale me presidentin, përballen në gjykatë pornostarja dhe Donald Trump

Shkruar nga Pamfleti

E paditi se ka kryer marrëdhënie seksuale me presidentin, përballen në gjykatë pornostarja dhe Donald Trump

Pornostarja Stormy Daniels që ka paditur Presidentit Donald Trump ka humbur, pasi një gjyqtar amerikan ka hedhur poshtë padinë e aktores së filmave pornografikë, e cila ka thënë se ka kryer marrëdhënie seksuale me Presidentin amerikan.

Image result for pornostarja që paditi trump


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Stormy Daniels, emri i së cilës është Stephanie Clifford, ka deklaruar se në 2006 ka patur një raport intim me Trump dhe ajo këtë çështje e paraqiti në gjykatë. E se Trump i kish ofruar para për të “mbyllur gojën”. Po Presidenti Trump shkroi në Twitter se Stormy kishte shpikur një historinë se ai e ka kërcënuar duke i paguar heshtjen.

Image result for pornostarja që paditi trump

Por gjyqtari tha që postimi ishte i mbrojtur me Amendamentin e Parë, i cili garanton lirinë e fjalës. Stormy Daniels u urdhërua gjithashtu të paguante tarifat ligjore të Trump, edhe pse shuma ende nuk është përcaktuar. Avokati i saj tha se do të apelonte kundër vendimit.Trump ka mohuar çdo marrëdhënie me aktoren.

Image result for pornostarja që paditi trump

Showbiz Donald Trump gjykatë pornostare