Bota18 Prill 2019, 15:42

E rëndë, 26 vjeçari vampir vret të dashurën, policët gjejnë dhëmbët në qafën e viktimës

Shkruar nga Pamfleti
E rëndë, 26 vjeçari vampir vret të dashurën,

E rëndë, 26 vjeçari vampir vret të dashurën, policët gjejnë dhëmbët në qafën e viktimës

Policia ka ndaluar Andrey Gorbatyuk, 26 vjeç, pasi ka vrarë 27 vjeçaren Tatyana Podvashetskaya.

Ajo u gjet e vdekur në apartementin e saj mbi një pellg me gjak, ku kishte shenja kafshimi në qaf në Ternipol, Ukrainë.

Policët besojnë se Andrey e ka vrarë 27 vjeçaren dhe e ka regjistruar gjithë skenën e krimit.

Ai u përshkrua se kishte dhëmbë vampiri dhe sy si të një demoni, gjithashtu disa brirë të vegjël në ballin e tij.

Fanatiku i modifikimit të trupit është i njohur për publikun ukrainas pasi ka qenë në një emision televiziv për pamjen e tij unike.

Bota Ukrainë. Vampir