E rëndë te “Nënë Tereza”/ Ashensori pëson defekt, pacientja dhe punonjësi i spitalit pësojnë lëndime

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në spitalin “Nënë Tereza” në Tiranë. Policia njofton se një infermier dhe një paciente të cilën e shoqëronte me barrelë, mbetën të bllokuar në ashensorin e katit të parë. -Lexo edhe: Bie sërish numri i infektimeve me Covid-19, 642 raste të reja dhe një humbje jete Arta Marku … Continue reading E rëndë te “Nënë Tereza”/ Ashensori pëson defekt, pacientja dhe punonjësi i spitalit pësojnë lëndime