Aktualitet26 Korrik 2018, 19:19

E telefonon mbi 700 herë shërbimin e emergjencës, arsyeja do ju lërë gojëhapur! Tashmë është arrestuar dhe rrezikon bur

Shkruar nga Pamfleti
E telefonon mbi 700 herë shërbimin e emergjencës, arsyeja do ju

Një grua e quajtur Hanna Wozniak, 42 vjeç nga Polonia qendrore ka bërë më shumë se 700 telefonata në shërbimet e emergjencës(policia, zjarrfikësit si dhe urgjenca e spitalit) me qëllimin për të gjetur dikë i cili do të ishte i gatshëm që të bënte seks me të.

Gruaja kishte arritur deri aty sa ti telefononte ushtrisë si dhe këshillit të bashkisë. Njëherë madje kishte tentuar edhe që të inskenonte një zjarr, me qëllimin që ndonjë zjarrfikës të ndërhynte dhe pasi të shuante flakët në shtëpi “ të shuante dhe zonjën”. Gjithsesi asnjë nga tentativat e saj nuk pati sukses.

Gruaja tashmë është denoncuar në polici për abuzim me shërbimet e emergjencës dhe rrezikon të qendrojë një vit në burg. Ajo u justifikua duke thënë se kishte shumë kohë pa bërë seks.

Histori