Showbiz19 Prill 2019, 18:05

E veshur me fustan nusërie, i kërkon ish të dashurit të kthehet me të

Shkruar nga Pamfleti
E veshur me fustan nusërie, i kërkon ish të dashurit të

E veshur nuse, i kërkon ish të dashurit të kthehet me të

Gjatë dasmës së një çifti në Kinë, krahas nuses në altar e veshur me fustan nusërie është shfaqur ish e dashura e dhëndërrit. Kjo e fundit e gjunjëzuar i është lutur atij të kthehet me të.

E gjithë kjo skenë ka ndodhur në prezencë të nuses, që ka braktisur altarin e shokuar.

Sipas mediave lokale edhe vetë dhëndërri është kapur në befasi pasi nuk e kishte imagjinuar kurrë që ish e dashura ti vinte në dasmë e paftuar dhe me fustan të bardhë.

Kjo ngjarje është bërë virale në internet jo vetë në Kinë por në mbarë botën.

Kuriozitete altar dhenderr E dashura nuse