Showbiz24 Nëntor 2022, 16:56

“Edhe historitë e Disney-t kanë një sezon të dytë. Të dua!”, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi me pushime në ishullin luksoz

Shkruar nga Pamfleti
“Edhe historitë e Disney-t kanë një sezon të

“Edhe historitë e Disney-t kanë një sezon të dytë. Të dua!”, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi me pushime në ishullin luksoz

Mauro Ikardi dhe Uanda Nara janë pajtuar sërish pas ndarjes së tyre të bujshme dhe skandalit të tradhtisë.

Dyshja e famshme po shijojnë një udhëtim romantik në Maldive. Ata kanë postuar foto nga ishulli luksoz duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

“Nuk ishte gruaja e jetës sime, ishte jeta ime që u shndërrua në një grua. Historitë e Disney kanë gjithashtu një sezon të dytë. Të dua Uanda Nara”, shkruante Ikardi në një foto që shfaqej së bashku me bukuroshen argjentinase.

Në fotot e publikuara nga Uanda nuk kanë munguar as komentet me zemra nga Ikardi.

A post shared by ???ℝ? ?ℂ?ℝ?? (@mauroicardi)

Showbiz Mauro Ikardi modelja argjentinase Uanda Nara