Showbiz16 Shkurt 2019, 07:26

Edhe pse në fushë janë armike, dy lojtaret ndajnë me fansat momentet intime nga bashkëjetesa

Shkruar nga Pamfleti

Edhe pse në fushë janë armike, dy lojtaret ndajnë me fansat momentet intime nga bashkëjetesa

Në fushë ato janë rivale, por në jetën jashtë punës së tyre, ato bashkëjetojne dhe ndihen shumë të lumtura me njëra-tjetrën. Dy futbollistet e skuadrës  Çelsi-Uest Ham nuk mbeten prapa, madje as në kategorinë e femrave.

Ato i kundërvihen njëra-tjetrës në fushën e lojës, por kur dalin nga aty ato i dhurojnë njëra -tjetrës vetëm dashuri.

Lidhja e vajzave ka rënë në sy të mediave, teksa BBC Three i ka ndjekur në një dokumentar që kanë bërë për Xhek Sallivan, djalin e bashkëpronarit të Uest Ham, David Sallivan.

Alisha Lehmann dhe Ramona Bachmann janë bashkë prej kohësh, pavarësisht opinionit jo të mirë që mund të kenë shumë njerëz.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lifestyle armike bashkëjetesë futbolliste