Showbiz23 Maj 2019, 16:41

Evi Reçi habit me përgjien kur e pyesin se çfarë gjërash i pëlqen të bëjë në shtrat, ndërhyn Kozeta Kurti

Shkruar nga Pamfleti

Evi Reçi habit me përgjien kur e pyesin se çfarë gjërash i pëlqen të bëjë në shtrat, ndërhyn Kozeta Kurti

Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi mirëpriti sot në studio këngëtaren Evi Reçi dhe gazetaren Kozeta Kurti.

Koncerti i dueteve hit pop/rock ishte kryefjala e diskutimit në studio teksa Kozeta tregoi se emrat e përzgjedhur në koncert duhet mbi të gjitha të plotësonin kushtin e vetëm:Të kënduarit LIVE! Për të ka ikur koha u USB-ve dhe artistët e përzgjedhur do të jenë në duete gjatë gjithë koncertit LIVE. Ermali ftoi vajzat në lojën e sekondave, ku për 6 sekonda ndaj çdo pyetje morrën 4 përgjigje, disa prej te cilave shkaktuan shumë të qeshura. E dini kur ka qarë më shumë Evi gjatë rrugëtimit të saj artistik? Rëmujat më të medha në dhomën e saj? Kozeta nuk kursehet për sharjet më të shpeshta që thotë, i ndan gjatë programit. Në mesin e pyetjeve të shpejta Ermali pyet Evin për gjërat që pëlqen të bëj më shpesh në krevat dhe kaq mjaftoi që të shpërthenin të qeshurat:

‘Të fle, të shikoj telefonin, të dëgjoj muzikë dhe…. (qesh) – thotë Evi.

Duke qeshur Ermali ndërhyn: Isha duke thënë, ti rronke kot o goce (qeshin të gjithë) Kjo nuk bënka asgjë në krevat, flinka gjumë.

‘Po pikërisht mo Ermal, ka qejf ti bëj në vende të tjera, jo në krevat – ndërhyri me shaka Kozeta.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Kuriozitete evi reçi kozeta kurti shtrat