Aktualitet26 Shkurt 2019, 18:44

Fatmir Xhafaj lë seancën, ndjek i tensionuar protestën e opozitës (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Fatmir Xhafaj lë seancën, ndjek i tensionuar protestën e opozitës (Foto)

Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, po ndjek nga afër gjithë situatën e krijuar nga opozita dhe protestuesit para Parlamentit. Xhafaj ka dalë nga seanca plenare, që po zhvillohet në sallën e Kuvendit vetëm nga socialistët, dhe po ndjek protestën e tensionuar të opozitës.

Siç duket dhe nga fotot, Xhafaj ndodhet në hyrje të Parlamentit, ndërsa është tepër i tensionuar nga situata e krijuar jashtë institucionit. Siç dihet, Fatmir Xhafaj është një zë i fortë kundër Edi Ramës.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet Fatmir Xhafaj proteta e opozites