Aktualitet21 Qershor 2018, 21:34

Fatos Nano “plas” bombën, flet për politikanët mosmirënjohës në Shqipëri

Shkruar nga Pamfleti

Fatos Nano “plas” bombën, flet për politikanët mosmirënjohës në Shqipëri

Ish kryeministri Fatos Nano është një nga figurat më të rëndësishme të jetës politike në vend. Edhe pse në virtualitet, çdo postim i tij, tërheq mjaft vëmendje. Këtë herë ish kryeministri ka zgjedhur të denoncojë fenomenet e shëmtuara brenda politikës shqiptare.

Nano nuk ka ngurruar as të zbulojë se shumë personazhe të njohura, janë treguar mosmirënjohës ndaj tij, pavarësisht ndihmës që i ka dhënë.

 

“Shumë personazhe të politikës dhe që janë futur aty prej meje, janë treguar cinikë dhe mosmirënjohës.Madje që ka disa nga ata që kanë kërkuar falje, por se cinizmi dominon sot në arenën politike shqiptare.

Politika shihet si biznes, por për diçka deri më sot nuk pendohem, për angazhimin tim në politikë. Sepse për aq kohë sa isha në krye të PS dhe qeverisë ,bëra shumë mirë detyrën…. Me respekt #fatosnano #tiran”, shkruan ai.

 

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet