Sport14 Tetor 2018, 19:28

Formacionet zyrtare: Panucci befason me një futje të re, ka ndryshime!

Shkruar nga Pamfleti

Panuci tha për Zhegrovën “s’ka b*thë”, kundërpërgjigja nga Kosova vjen me “pushkë”: Kemi shkruar historinë me gjak

Shqipëria do të luajë sot ndeshjen e tretë në Ligën e Kombeve, ku do të sfidojë Izraelin në transfertë. Skuadra e Christian Panuccit do të tentojë që të marrë një fitore, për të shpresuar më pas për vendin e  parë në grupin 1 të Ligës C.

Një muaj më parë kuqezinjtë triumfuan ndaj izraelitëve me rezultatin 1-0, por kundërshtari tregoi se ka mjaft cilësi dhe sot nuk do të jetë një ndeshje e lehtë. 

Formacionet zyrtare:

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Sport Christian Panucci Shqipëria