Showbiz22 Shtator 2022, 18:41

Foto/ Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës: Koha për lajme të mira!

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës: Koha për lajme të mira!

Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj, megjithatë, kësaj here Angela Martini i ka lënë pak vend imagjinatës. Modelja shqiptare, e cila jeton prej vitesh në SHBA, ka publikuar disa fotografi ku shfaqet vetëm me një gazetë në trup.

“Është koha për të marrë një lajm të mirë”, ka shkruar modelja.

Ylli shqiptar e ka kthyer gazetën në një “fustan” shoqëruar me një rrip të zi në mes. Kujtojmë që në dhjetor në të vitit të kaluar modelja dhe partneri i saj, Dragos Savulescu u bënë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën djalin që e quajtën Kyree Martini Savulescu përmes një nëne surrogate.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz angela martini