Showbiz 4 Tetor 2018, 21:48

Foto/ Arbana Osmanin e dua të gjithë, por a e njihni burrin e moderatores?

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Arbana Osmanin e dua të gjithë, por a e njihni burrin e moderatores?

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, pasi emisionet dhe spektaklet që ka drejtuar ndër vite kanë rezultuar një sukses i garantuar.

Po flasim për prezantuesen e njohur të Top Channel, Arbana Osmanin. Arbana edhe pse është një personazh shumë i njohur në showbizin shqiptar është munduar që gjithmonë familjen e saj ta mbaja larg vëmendjes së mediave. Madje edhe postimet dhe fotot me bashkëshortin e saj janë të pakta. Por kush është burri i Arbana Osmanit? Ai quhet Ardit është financier me profesion. Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana.

Çifti janë prindërit e një djali. 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

 

Showbiz