Showbiz 7 Prill 2018, 17:00

Foto/ Bluzja ngjyrë mishi e Gigit nuk i lë asgjë imagjinatës!

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Bluzja ngjyrë mishi e Gigit nuk i lë asgjë imagjinatës!

Gigi Hadid u shfaq lakuriq gjatë një seti fotografik të enjten – të paktën kjo ishte ngjyra e veshjes së saj.
Modelja mahnitëse u pa në Nju Jork duke pozuar me një body ngjyrë mishi dhe pantallona sport të cilat theksonin belin e saj të hollë.
Bukuroshja 22-vjeçare gjithashtu kishte veshur një pallto bezhë dhe një kuletë të argjendtë.
Ndërkohë, Gigi njoftoi ndarjen e saj nga i dashuri i dy viteve Zayn Malik muajin e kaluar.
Dhe është raportuar këtë javë se ish-pjestari i One Direction po shqyrton heqjen e disa këngëve për Gigi-n nga albumi i tij i dytë. /PamfletiMAGAZINE

Catwalk stunner: The 22-year-old model was spotted  posing up a storm in a flimsy flesh-colored bodysuit and drawstring pants which accentuated her tiny waist


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI
So chic: The beauty also modeled a sheer nude trench and silver handbag as she strut her stuff through a parkVogue: The blonde beauty donned a cropped white jacket and long silver earringsVogue: The blonde beauty donned a cropped white jacket and long silver earringsHourglass: Gigi's drawstring tracksuit pants accentuated her tiny waistSitting pretty: The older sister of Bella Hadid sported Filling Pieces tracksuit bottoms and nude heels for the shootTime for a touch up: The Vogue beauty had a team of professionals making sure she looked flawless

Mode Foto/ Bluzja ngjyrë mishi e Gigit nuk i lë asgjë imagjinatës!