Showbiz26 Mars 2018, 16:49

Foto/ Burri nuk ishte i lumtur me fotot e saj nudo, shikoni si i përgjigjet modelja!

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Burri nuk ishte i lumtur me fotot e saj nudo, shikoni si i përgjigjet modelja!

Olivia Culpo di si ta shpenzojë kohën pas ndarjes së saj nga i dashuri i dy viteve Danny Amendola.

Bukuroshja zeshkane ishte e veshur në një bikini elegant të zi dhe një rrobë të dukshme të veshur sipër për Sports Illustrated Swimsuit, i cili hodhi në treg një numër të ri në Encore Beach Club në Las Vegas.

Olivia, 25 vjeç, i bëri tagg vetes së saj në këtë event në shumë video në Instagram gjatë ditës të shtunë, duke përfshirë një duke u futur në një pjatë me pulë të pjekur. /PamfletiMAGAZINE

Ready to mingle: Olivia Culpo tagged herself at the Sports Illustrated bash in Las Vegas on Saturday following her split from Danny Amendola


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI
'Can't take her anywhere!': Olivia's Instagram stories appeared to be captioned by a palSo sultry! The pretty brunette slipped into a stylish black bikini and sheer coverup for the Sports Illustrated Swimsuit new issue launch at Encore Beach ClubStrike a pose! Olivia wore her hair slicked back for the poolside eventBikini babes: Models Haley Kalil and Samantha Hoopes posed on a terrace at Encore Beach Club during the bash

Showbiz Foto/ Burri nuk ishte i lumtur me fotot e saj nudo shikoni si i përgjigjet modelja!