Showbiz 7 Prill 2018, 16:54

Foto/ Chris Brown feston me një mikeshë bukuroshe… pasi u pa me duart rreth fytit të një gruaje

Shkruar nga Pamfleti

Chris Brown u pa duke shijuar një natë jashtë në qytet një javë pasi ishte fotografuar e duart në fytin e një gruaje.

Këngëtari, 28 vjecar, dukej në humor të mirë pasi u bashkua me një shoqe të bukur në klubin e natës Poppy në West Hollywood të enjten.

Me krahët e tij rreth belit të saj, artisti fitues i çmimit Grammy ishte i lumtur ndërsa anashkaloi radhën dhe e shoqëroi mikeshën në klub.

Duke zgjedhur një pamje të çuditshme, Brown kombinoi një bluzë ngjyrë mente dhe dhe mëngë blu, me xhinset e kthyera, dhe një rrip të ndritshëm portokalli. /PamfletiMAGAZINE


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Showbiz Foto/ Chris Brown feston me një mikeshë bukuroshe… pasi u pa me duart rreth fytit të një gruaje