Showbiz31 Maj 2018, 12:27

Foto/ Çifti më i ri i showbiz-it Albi dhe Alba shikoni se çfarë i punojnë Klaudia Pepës

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Çifti më i ri i showbiz-it Albi dhe Alba shikoni se çfarë i punojnë Klaudia Pepës

Jo më larg se dje, koreografi i njohur Albi Nako u përfol për një lidhje të re me balerinën Alba Hoxha.

Përpos udhëtimeve të shumta që kanë bërë bashkë dhe që sipas dyshes kanë qenë për hir të punës, shkak për këtë u bë një foto e Albit dhe Albës duke marrë rreze delli në plazh.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Mediat nisën menjëherë të shkruanin se tashmë koreografi e kishte harruar Klaudian për të hapur një kapitull të ri në jetën e tij.

Por përsa i përket marrëdhënies aktuale me Klaudian, Albi dhe Alba po i ruajnë raportet të paktën në Instagram.

Këtë e kanë treguar të dy balerinët, të cilët e kanë pëlqyer postimin e Klaudias në Instagram, për t’i treguar mbështetje profesionale dhe shoqërore.

Epo me sa duket deri tani nuk ka asnjë mëri mes tyre!

 

Showbiz