Showbiz 7 Prill 2018, 16:48

Foto/ Demi Lovato nuk ka komplekse: ” Unë kam celulit dhe e dua….”

Shkruar nga Pamfleti

Foto/ Demi Lovato nuk ka komplekse: " Unë kam celulit dhe e dua...."

Demi Lovato shkoi në mediat sociale të premten për të ndarë një mesazh të fuqishëm me fansat e saj.

Këngëtarja e “Confident: u tha fansave të saj: ‘Bumerangu i zbuti këmbët e mija. Çështja është se unë kam celulitin ashtu si 93% e grave të tjera.’

Ish-princesha e Disney shtoi: “Ajo që shihni në Instagram nuk është gjithmonë ajo që duket në jetë. Le të përqafojmë veten. #iloveme. ‘

Në fotot e saj, Demi, 25 vjec, është duke qëndruar në dollapin e saj të madh në këmbë, ndërsa bën një selfie në një pasqyrë të të pasmeve të këmbëve të saj.

Ylli i Camp Rock pastaj shkruan ‘Celulit dhe ende e dua veten’./PamfletiMAGAZINE


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz Foto/ Demi Lovato nuk ka komplekse: " Unë kam celulit dhe e dua...."